Additional information
| A Dimensions | 3.86 in |
|---|---|
| C Dimensions | 0.75 in |
| D Dimensions | 5.33 in |
| F Dimensions | 7.52 in |
| G Dimensions | 0.866 in |
| H Dimensions | 0.91 in |
| J Mounting Holes | 0.22 |
| K Mounting Holes | 4.01 |
| L Mounting Holes | 0.26 |
| M Mounting Holes | 4.921 |
| TEMP °F | -0.010204082 |
| WOG PSI | 235 |
| Cv | 2055 |
| WEIGHT LBS | 63.9 |
